O nás

Oborové řešení Vistos CRM má jasný úkol: ušetřit práci při fungování společností a nabídnout pohodlí a možnosti jedinečného řešení. Za více než 10 let provozu a neustálého vývoje a zlepšování nabízí mnoho výhod, které ho staví do vedení mezi CRM řešeními. Je maximálně přizpůsobitelný – firmě, týmu, jedinci. Vše je možné snadno a rychle nastavit, uživatel si efektivní práci v systému oblíbí, díky inteligentnímu řešení a automatizaci procesů mu systém šetří mnoho času. Už žádné zbytečné a zdlouhavé vyplňování nekonečných tabulek!

Plánování práce u zákazníka se stane zábavou (vážně), jelikož operativně budete moci přidávat položky, které následně zvládnete vyfakturovat. Navíc bez zbytečného papírování, podpisová komponenta umožňuje se podepsat díky dotykové obrazovce rovnou v systému!
 
Zákaznická a Dodavatelská reklamace jako součást systému, která výrazně usnadní. Díky ní zvládnete vyřídit požadavky vašich zákazníků bleskurychle.
 
A když už jsme nakousli práci u zákazníka, tak musíme zmínit práci v systému a její organizaci – díky možnosti rozpadu projektu na jednotlivé úkoly, zvládnete práci efektivněji řešit a vyhodnocovat.